2012-2013н.р.

Поважай своє здоров’я

Відповідно до укладеного договору про співпрацю з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) «Розвиток молоді через футбол» (YDF –– Youth Development through Football) 26.02.2013 р. у школі в рамках педагогічного марафону «Інновації. Світ навчання» було проведено конференцію «Поважай своє здоров`я».

Читати далі

Шановні батьки та учні!

У зв`язку з підготовкою до друку збірки «Обдарованість-2013», просимо надати інформацію щодо участі дітей у конкурсах, змаганнях, проектах. 1. ПІБ дитини. 2. Клас 3. Назва конкурсу (міський, Всеукраїнський, міжнародний) 4. Місце, яке посіли. 5. Фото, диплом.

Читати далі

Вітаємо учнів школи, які стали переможцями І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

9 клас   Сандуленко Марина ІІ місце Відділення хімії та біології , секція хімії (вчитель: Москаленко Вікторія Миколаївна)   Святовець Олексій ІІ місце Відділення хімії та біології , секція хімії довкілля (вчитель: Москаленко Вікторія Миколаївна)   Ленський Денис І місце Відділення технічних наук, секція екологічно безпечні технології […]

Читати далі

До відома керівників навчальних закладів, громадськості

             З метою обміну досвідом у справі спортивного та соціального виховання дітей, мотивування дітей зробити свій вибір на користь здорового способу життя запрошуємо Вас ознайомитись із проектом «Fair Play – Чесна гра», який запроваджений у школі № 101 Шевченківського району.              Даний проект реалізується Німецьким товариством міжнародного […]

Читати далі

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу олімпіади з біології

9 клас Сандуленко Марина – ІІ місце, 10 клас Баліоз Діана – ІІІ місце, 11 клас Приходько Вероніка – ІІ місце, Білевич Денис – ІІІ місце.   Учням: Приходько Вероніці, Іванову Миколі, Баліоз Діані, Конотопцю Федору,  Попенку Руслану запропоновано взяти участь у міському етапі олімпіади.

Читати далі

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу олімпіади з географії

7 клас Клим Анастасія – ІІ місце, 10 клас Баліоз Діана – ІІ місце, 11 клас Конотопець Федір – ІІ місце, Прокопенко Владислав – ІІІ місце, Фаренюк Яна – ІІІ місце

Читати далі

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу олімпіади з астрономії

11 клас Попенко Руслан –І місце, Борисов Олександр – ІІ місце

Читати далі

Вітаємо призера ІІ (районного) етапу олімпіади з інформатики

10 клас Іванов Микола – ІІ місце

Читати далі

Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу олімпіади зі світової літератури

7 клас Чернюк Олексій – ІІ місце

Читати далі

Результати конкурсу «Ялинка 2013»

Читати далі
Page 2 of 41234

Контактна інформація:

тел: 483-31-18, 484-64-57, 484-66-36
вул. Коперника, 8, м. Київ, 04116