2013-2014н.р.

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

11 клас: Іванов Микола— Імісце

Читати далі

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

8 клас: Швець Ольга — ІІмісце   9 клас: Шубіна Алевтіна — ІІІмісце   10 клас: Сандуленко Марина — ІІмісце   11 клас: Лубчук Борис— ІІІмісце

Читати далі

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства

9 клас: Бабій Валентина— ІІмісце   10 клас: Білий Артур— ІІІмісце

Читати далі

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

8 клас: Клим Анастасія — ІІмісце Чернюк Олексій — ІІмісце

Читати далі

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії

11 клас: Іванов Микола— ІІмісце

Читати далі

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

  10 клас:  Білий Артур— ІІІмісце   11 клас: Іванов Микола— ІІмісце

Читати далі

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

7 клас: Нехаєнко Ігор— ІІмісце   8 клас: Клим Анастасія — Імісце Чернюк Олексій — ІІмісце   11 клас: Баліоз Діана— ІІІмісце

Читати далі

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури

7 клас: Москаленко Вероника — Імісце Мурашко Владислав — ІІІмісце   8 клас: Клим Анастасія — ІІІмісце Чернюк Олексій — ІІІмісце   10 клас: Святовець Олексій — ІІІмісце   11 клас: Іванов Микола — ІІмісце Коба Владислава — ІІмісце Чемерис Алла — ІІІмісце

Читати далі

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури

9 клас: Ебадіан Дар’я — ІІмісце Малахова Ілона  — ІІмісце

Читати далі

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

9 клас: Ебадіан Дар’я — ІІмісце   11 клас: Іванов Микола — ІІ місце

Читати далі
Page 3 of 612345...Last »

Контактна інформація:

тел: 483-31-18, 484-64-57, 484-66-36
вул. Коперника, 8, м. Київ, 04116