Наші досягнення

Вітаємо з перемогою

Вітаємо учнів 3-го класу Глинську Олю та 4-х класів Баранік Любу, Шаповалова Бориса, Коломацьку Настю, Січового Андрія, Чмихун Сашу, Лебедєву Машу з перемогою у ІІ (районному) етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів початкових класів у 2015-2016 н.р.

Читати далі

Вітаємо учнів школи, які стали призерами ІІ районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів!!!

Фізика 7 клас Сітінський Марк – ІІІ місце 10 клас Чернюк Олексій – І місце 11 клас Богач Анжеліка – ІІ місце Геращенко Вадим – ІІІ місце Математика 6 клас Гасанов Ємін — ІІІ місце; Історія 10 клас Чернюк Олексій – ІІІ місце Астрономія 11 клас Ревунов […]

Читати далі

Отримуємо дипломи!

Кафедрою світової літератури Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка проводився конкурс читців сонетів Вільяма Шекспіра «У вірші правда – над усе для мене…», присвячений 450-річчю геніального англійського митця. Конкурс проводився в рамках соціального проекту Київського університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва». Конкурс відкрила […]

Читати далі

Вітаємо учнів школи, які стали переможцями міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН у 2014 році

секція світової літератури: 9 клас: Малахова Ілона — ІІ місце;   секція географія ландшафтознавство: 10 клас Цанко Іван -  ІІІмісце;   секція психологія: 10 клас Хміляр Аліна – ІІІмісце;   секція хімія: 10 клас Сандуленко Марина – ІІІмісце;   cекція української літератури:  10 клас Цанко Іван -  […]

Читати далі

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

11 клас: Іванов Микола— Імісце

Читати далі

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

8 клас: Швець Ольга — ІІмісце   9 клас: Шубіна Алевтіна — ІІІмісце   10 клас: Сандуленко Марина — ІІмісце   11 клас: Лубчук Борис— ІІІмісце

Читати далі

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства

9 клас: Бабій Валентина— ІІмісце   10 клас: Білий Артур— ІІІмісце

Читати далі

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

8 клас: Клим Анастасія — ІІмісце Чернюк Олексій — ІІмісце

Читати далі

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії

11 клас: Іванов Микола— ІІмісце

Читати далі

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

  10 клас:  Білий Артур— ІІІмісце   11 клас: Іванов Микола— ІІмісце

Читати далі
Page 1 of 41234

Контактна інформація:

тел: 483-31-18, 484-64-57, 484-66-36
вул. Коперника, 8, м. Київ, 04116