Наші досягнення

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

7 клас: Нехаєнко Ігор— ІІмісце   8 клас: Клим Анастасія — Імісце Чернюк Олексій — ІІмісце   11 клас: Баліоз Діана— ІІІмісце

Читати далі

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури

7 клас: Москаленко Вероника — Імісце Мурашко Владислав — ІІІмісце   8 клас: Клим Анастасія — ІІІмісце Чернюк Олексій — ІІІмісце   10 клас: Святовець Олексій — ІІІмісце   11 клас: Іванов Микола — ІІмісце Коба Владислава — ІІмісце Чемерис Алла — ІІІмісце

Читати далі

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури

9 клас: Ебадіан Дар’я — ІІмісце Малахова Ілона  — ІІмісце

Читати далі

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

9 клас: Ебадіан Дар’я — ІІмісце   11 клас: Іванов Микола — ІІ місце

Читати далі

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу мовознавців ім. П. Яцика та Т.Г. Шевченка

3 клас:  Загорулько Таісія — Імісце  Зінчук Олександр — ІІІмісце Нікітюк Софія — ІІІмісце   4 клас:  Шевчук Анастасія — ІІмісце  Панченко Діана — ІІмісце  Жарена Олена — ІІмісце  Шевчук Марина — ІІІмісце  Стеценко Юлія — ІІІмісце   9 клас:  Ебадіан Дар’я — Імісце 11 клас:  Баліоз Діана— ІІ місце Бажаємо успіхів у міському етапі […]

Читати далі

Вітаємо призерів ІІ ( районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури в 2013/2014 н.р.

9 клас: Ебадіан Дар`я Мухаммад Джавад — 2 мсце; 11 клас: Іванов Микола Олександрович — 2 місце.

Читати далі

25.09.2013 року в школі відбулася акція «Збережи дерево».

Найактивніші учасники акції, які отримали призові місця, були нагороджені призами. І місце 4-Б – 645,5кг – 23 учні ІІ місце 4-А – 356 кг – 20 учнів ІІІ місце 8-А – 260 кг – 26 учнів     № Прізвище, ім’я Кількість Клас Місце 1 МурашкоАкім 107 […]

Читати далі

Досягнення юних спортсменів (каратистів) за 2012-2013 навчальний рік

6 жовтня 2012року відбулися змагання з кіокушин карате в розділі «куміте» Результати: Курінний Олександр — 1 місце Савчук Дмитро — 2 місце   10 листопада 2012 пройшов чемпіонат «Білих поясів» в розділі «куміте» Результати: Курінний Олександр — 1 місце Савчук Дмитро — 2 місце   1 грудня […]

Читати далі

Вітаємо з перемогою!!!

Вітаємо учня 10-А класу САКУНА Федора, який посів І місце у двох номінаціях YOUTH-1 C Standart та  YOUTH-1 C Latin у Чемпіонаті Світу зі спортивних танців (стандарт, латина), який проводився у Києві 26 та 27 січня 20013року. У змаганнях брали участь 729 пар з 15 країн світу, […]

Читати далі

Шановні батьки та учні!

У зв`язку з підготовкою до друку збірки «Обдарованість-2013», просимо надати інформацію щодо участі дітей у конкурсах, змаганнях, проектах. 1. ПІБ дитини. 2. Клас 3. Назва конкурсу (міський, Всеукраїнський, міжнародний) 4. Місце, яке посіли. 5. Фото, диплом.

Читати далі
Page 2 of 41234

Контактна інформація:

тел: 483-31-18, 484-64-57, 484-66-36
вул. Коперника, 8, м. Київ, 04116