Поважай своє здоров’я

Відповідно до укладеного договору про співпрацю з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) «Розвиток молоді через футбол» (YDF –– Youth Development through Football) 26.02.2013 р. у школі в рамках педагогічного марафону «Інновації. Світ навчання» було проведено конференцію «Поважай своє здоров`я».

Основною метою проведення даного заходу є обмін досвідом у справі спортивного та соціального виховання дітей, формування та пропагування здорового способу життя серед учнівської молоді.

Під час конференції заступник директора школи Козленко Світлана  Антонівна ознайомила гостей з системою виховної роботи школи щодо до профілактики здорового способу життя.

Почесними гостями на семінарі були:

• Юлія Кирилова — експерт Національної інформаційної кампанії  «Не дай СНІДу шанс!»;
  • Марченко Роман Васильович — заступник виконавчого директора Федерації футболу та куратор проектів УЕФА з масового футболу у м. Києву,
  • Чернюк Людмила Іванівна — політичний оглядач, автор і ведуча радіопрограми «Ваше здоров’я» Національної радіокомпанії України,
  • Чемерис Зінаїда Михайлівна — лікар вищої категорії.

Учасники семінару: заступники директорів шкіл, соціальні педагоги, вчителі фізичного виховання Шевченківського району також відвідали майстер-клас  «Поважай своє здоров’я», який провела вчитель фізичного виховання Ткачук Маргарита Олексіївна та її асистент вчитель фізичного виховання Халепа Лариса Володимирівна з учнями 7-Б класу.

Під час круглого столу було підведено підсумки, а почесні гості та учасники семінару схвально відгукнулися про роботу школи у напрямку зміцнення та збереження здоров’я підростаючого покоління, висловили побажання подальшої співпраці.