Безкоштовні візи та зарахування до Seneca college

Центр навчання за кордоном Students International спільно з канадським Seneca college пропонує безкоштовну візову підтримку та послуги із зарахування до навчального закладу

Seneca college один з найбільших коледжів Канади, в якому навчається близько 100 тисяч студентів з 75 країн світу.

Центр навчання за кордоном Students International пропонує всім випускникам шкіл, які виїжджають на довгострокове навчання до Seneca college, безкоштовні послуги, пов’язані із зарахуванням і отриманням візи.

Пропозиція дійсна для випускників шкіл від 16 до 18 років при зарахуванні на дипломні та бакалаврські програми, а також для студентів від 20 до 26 років на програми пост-вищого рівня.

Фахівці Students International також нададуть кваліфіковану підтримку у всіх питаннях, пов’язаних з вибором програми навчання і необхідною підготовкою.

Seneca college є одним з найавторитетніших навчальних закладів Канади і пропонує програми бакалавріата, програми Post Graduate Certificate, програму підготовки з англійської мови (ELI).

Детальніше про навчальний заклад, а також про організацію візової підтримки та послуг, пов’язаних із зарахуванням читайте на сайті Центру навчання за кордоном Students International.