День цивільного захисту

16 квітня 2013 року в школі № 101 відбувся «День цивільного захисту», на якому був присутній начальник штабу ЦЗ ДАХТ «АРТЕМ» Литвин Сергій Васильович.

День розпочався з урочистої лінійки та виставки табельного обладнання. У класах пройшли години спілкування на тему «Надзвичайні ситуації техногенного характеру».

Учнями 10-11 класів були проведенні практичні заняття «Вибухові речовини та індивідуальні засоби захисту органів дихання» та організована робота санітарних постів «Перша медична допомога» для учнів 1-8 класів.

Представники служби радіаційного хімічно-біологічного захисту екологічної безпеки продемонстрували засоби індивідуального захисту від радіаційно-хімічних речовин. Завершився навчальний день відпрацюванням учнями школи дій при подачі сигналів ЦЗ, практичною евакуацією учнів та вчителів школи.

Awesome Flickr Gallery Error - Photoset not found