Зустрічаємо майбутніх першокласників

23.04.2013  року в День відкритих дверей в школу  завітали 20 вихованців ДНЗ № 2 з вихователем Федоровською Наталією Миколаївною та методистом Петрик Вікторією Володимирівною.

Вчитель школи № 101 Іванова Ольга Володимирівна провела урок трудового навчання на тему: «Виготовлення весняних квітів з кольорових серветок». Під її керівництвом майбутні першокласники з задоволенням працювали і кожен з них створив неповторну весняну квітку.

Дошкільнят радо прийняли учні 1-А класу та їх класний керівник Коросько Марина Миколаївна. Учні розповіли про шкільне життя, а малюки залюбки розмістилися за учнівськими партами, уявляючи себе першокласниками.

Цікаво і незвично для діток було проведено екскурсію по школі, під час якої вихованці побували в комп’ютерному класі, спортивній залі, бібліотеці, їдальні, навчальних кабінетах початкової школи.

Нехай же неповторні враження від перебування в школі – храмі науки, залишаться у пам’яті дошкільнят назавжди.