Табір відпочинку «Романтика» з денним перебуванням дітей на базі СЗШ № 101 Шевченківського району

У таборі «Романтика» відпочивають та оздоровлюються 50 дітей. Головною метою роботи табору є сприяння фізичному, творчому, духовному та інтелектуальному розвитку вихованців, реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок та зміцнення здоров’я. Виховний процес у таборі здійснюється через комплекс різноманітних заходів: бесіди на морально-етичні теми, вікторини, конкурси змагання, навчально-пізнавальні екскурсії, культпоходи.

Протягом двох тижнів роботи табору для дітей були організовані низка цікавих заходів.

27.05.2013 року на урочистому святі з нагоди відкриття таборів відпочинку  вихованці табору «Романтика» мали змогу не тільки переглянути концертну програму, але й взяти участь у  флешмобі «Лідерська зарядка», яку для них організували та провели лідери районної ради старшокласників «Шарм».

Кожен день після сну дружна «Романтична» родина займається в гуртках за інтересами , а саме: хоровий, «Світ очима дітей» та театральний «ОPSIS».

Табір «Романтика співпрацює з Центром по роботі з жінками, співробітники якого провели для дітей цікаві і розвиваючі ігри.

Особливо сподобалася дітям екскурсія до Водно-інформаційного центру, Зоологічного парку

Сумувати дітям не доводиться, адже до табору «Романтика» в гості завітав молодий театр «Метелик» з виставою «Вождь червоношкірих» за О*Генрі та ляльковий театр «Іллай» з виставою  «Троє поросят» на сучасний лад. Діти були у захваті.

5 червня дружна родина «Романтики» взяла участь у Літніх дитячих олімпійських іграх «Київ 2013». Новий захід дуже сподобався дітям. Стомлені, але задоволені діти повернулися до школи. Попереду ще багато цікавого…