Участь вчителів школи у Покровських міжнародних місіонерсько-просвітницьких читаннях

29 жовтня 2013 року вчителі нашої школи взяли активну участь у VІ Покровських міжнародних місіонерсько-просвітницьких читаннях » Світло Володимирова хрещення крізь віхи тисячоліть», присвячених 1025-річчю Хрещення Київської Русі.

Конференція відбулася в актовій залі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Т.Шевченка. Під час читань обговорювалися дуже важливі питання духовності, моральності та християнської етики в сучасному суспільстві та сучасній школі.

Вчителі початкової школи одержали багато меточних матеріалів та методичних порад щодо викладання експериментального курсу «Християнська етика в українській культурі» , який вже давно вивчають школярі нашої школи.