До 70 річчя визволення Києва

Учні 3-А класу на чолі з класним керівником Чебоненко Г.М. та представниками батьківського комітету відвідали Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році» — музей, присвячений Київській стратегічній наступальній операції 1943 року.

Екскурсія до історико-культурного комплексу, розташованого на околиці села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, була присвячена 70-річчю визволення Києва від німецько-фашистських загарбників, а тому виявилася складною та насиченою. Експозиція музею дала дітям приблизне уявлення про події осені 1943 року, форсування Дніпра і створення Лютізького плацдарму, хід Київської наступальної операції.

Діти мали змогу на власні очі побачити діораму «Битва за Київ. Лютізький плацдарм 1943 рік.», зразки бойової техніки часів війни,  ходи сполучення, бліндажі, командно-спостережні пункти Ватутіна, Москаленка, Хрущова, Рибалка, відвідати меморіальний комплекс у центрі села Нові Петрівці та покласти квіти до пам’ятника визволителям Києва.