450- річчя з дня народження Галілео Галілея

15 лютого виповнюється 450 років з дня народження Галіле́о Галіле́я   — італійського мислителя епохи Відродження, засновника  класичної механіки, фізика, астронома, математика, поета і літературного  критика, одиного  із засновників сучасного експериментально-теоретичного природознавства.

У школі 101 учнями 11-х класів, на честь цієї дати, була проведена наукова конференція: «Галілео  Галілей – геній епохи Відродження».

Учні підготували цікаві презентації та повідомлення про життя , наукові роботи, винаходи та відкриття вченого.

Галілео Галілей був основоположником експериментально-математичного методу вивчення природи. Він залишив розгорнутий виклад цього методу і сформулював найважливіші принципи механічного світу. Його дослідження кардинально вплинули на розвиток наукової думки. Саме від нього бере початок фізика як наука. Найважливішим вкладом Галілео Галілея в науку була свідома й послідовна заміна пасивного спостереження  експериментом. Результатами цих експериментів стали зроблені ученим наукові відкриття.