Участь учнів 8-Б класу у навчальних екскурсіях

Для поглиблення знань з фізики  учні 8-Б класу разом з вчителем фізики Кутлієвою Ю.М і класним керівником Ткачук М.О. відвідали навчальну лабораторію «Магніт». Учні  власними дослідженнями переконалися в фізичних явищах, які вивчали на уроках фізики.

8-Б клас відвідав також Національний музей  літератури України,  розташований в будинку-пам’ятнику архітектури 19 століття Колегії Павла Галагана. Учні ознайомилися з історією колегії,  яка вважалася одним із найкращих приватних навчальних закладів столиці України. Тут неодноразово бували представники української літератури, а в період з 1885 по 1886 роки в бібліотеці Колегії, інтер’єр якої був розроблений італійськими майстрами й зберігся до наших днів майже повністю, працював відомий український письменник Іван Франко. Серед реліквій музею — прижиттєві видання творів І.Котляревського, Т.Шевченка, П.Куліша, М.Костомарова, І. Франка, М. Драгоманова, рукописи Лесі Українки, М. Старицького, П. Тичини, М.Рильського, В.Симоненка, особисті речі П.Мирного, І.Нечуя-Левицького, Марка Вовчка, Г.Косинки, О. Гончара, І. Багряного, У. Самчука та сучасних письменників, часописи та альманахи XIX — поч. ХХ ст., твори відомих художників, документальні матеріали.
Діти були вражені відданістю своїй справі батьків в пам’ять померлого сина, на честь якого була названа колегія.

З метою ознайомлення із цікавим світом професій учні 8-Б класу відвідали Національний музей медицини.  Учнів ознайомили з видатними медиками минулих століть та сучасних медиків, дали можливість на деякий час спробувати себе на місці лікаря. Цікава розповідь про перші кроки, винаходи в медицині заставила замислитися дітей про відповідальне ставлення до свого фізичного здоров’я та оточуючих.

В рамках святкування 200 річчя Т. Г. Шевченко учні 8-Б класу відвідали виставку видатного сучасного українського художника Володимира Слєпченка, який працює   в   мистецькому напрямі   реалістичного   символізму,   винайшов   свою   авторську   техніку.   Тема виставки «Обрані часом». Виставка представлена особисто розробленою технікою «ART LINE» — мистецтво ліній. В стилі ART LINE діти ознайомилися з видатними українцями різних часів. Наприклад: Т. Г. Шевченко, Л. Українка, Л. Костенко,  В. Чорновіл, В.Івасюк, В. Лобановський, Б. Ступка, та інші. Також відвідали виставку пейзажів та натюрмортів виконаною цією ж технікою та техніко. «мерегтіння». Учні були здивовані винаходами майстра і задоволені побаченим.

Під час навчальної практики учні 8-Б класу відвідали Львівська шоколадну майстерню на Подолі. Після цікавої розповіді про виникнення шоколаду нам дозволили самостійно вилити шоколад на свій смак. Кожен відчув себе майстром з виготовлення шоколаду! В кінці екскурсії діти з задоволенням зкоштували свої шоколадні вироби.

Фотозвіт див. у галереї