Отримуємо дипломи!

Кафедрою світової літератури Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка проводився конкурс читців сонетів Вільяма Шекспіра «У вірші правда – над усе для мене…», присвячений 450-річчю геніального англійського митця. Конкурс проводився в рамках соціального проекту Київського університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва».

Конкурс відкрила кандидат педагогічних наук, доцент Бітківська Галина Володимирівна. Галина Володимирівна привітала учасників і прочитала лекцію «Сонети Вільяма Шекспіра в сучасному культурному просторі». Після вступного слова були представлені члени журі, яке очолила доктор філологічних наук, професор кафедри світової літератури Гальчук Оксана Василівна.

Конкурсну програму представили студенти Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, вони ж стали і першими читцями. Учасників запросили в світлі, святково прибрані аудиторії, розподіливши їх за віком. Також переможці визначалися у двох номінаціях: читання сонетів мовою оригіналу та в перекладі (українською і російською мовами).

У проекті взяли участь учениці школи № 101 Бардашевська Анастасія та Малахова Ілона. Дівчата готувалися до виступів відповідально: читали літературу, присвячену видатному поету і драматургу, обирали сонети за власним смаком, натхненно оволодівали майстерністю читця. Учениці прекрасно виступили, отримали сертифікати й дипломи конкурсу. Але головним надбанням стало знайомство з багатьма талановитими юнаками та дівчатами нашого міста, які створили неповторну атмосферу свята високої поезії!