Вітаємо переможців олімпіад та конкурсів за результатами І семестру2014-2015 навчального року

Протягом листопада-грудня 2014 -2015 навчального року учні нашої школи взяли участь у ІІ (районному) етапі предметних олімпіад. Переможцями та призерами стали 28 учнів:

З української мови та літератури — Ебадіан Дар’я Мухаммед Джавад (10-А клас, учитель Чернієнко Т. П.)

З російської мови : Бардашевська Анастасія Кирилівна (8-А клас, учитель
Гудим Г. В.),
Коркішко Катерина Владиславівна (8-Б клас, учитель Зарицька О. О.),
Мазурок Ольга Олексіївна (8-Б клас, учитель Зарицька О. О.),
Швець Ольга Сергіївна (9-А клас, учитель Гудим Г. В.),
Клим Анастасія Олександрівна (9-Б клас, учитель Гудим Г. В.),
Чернюк Олексій Русланович (9-Б клас, учитель Гудим Г. В.),
Висоцька Тетяна Владленівна (9-В клас, учитель Зарицька О. О.).

Зі світової літератури : Чернюк Олексій Русланович (9-Б клас, учитель Гудим Г. В.),
Мазурок Ольга Олексіївна (8-Б клас, учитель Зарицька О. О.),
Ебадіан Дар’я Мухаммед Джавад (10-А клас, учитель Лівшиц Б.З.),
Малахова Ілона Володимирівна (10-А клас, учитель Лівшиц Б.З.),
Бардашевська Анастасія Кирилівна (8-А клас, учитель Гудим Г. В.).

З математики -Ебадіан Дар’я Мухаммед Джавад (10-А клас, учителі Щоголєва О.М.,
Кутлиєва Ю.Н.).

З біології : Швець Ольга Сергіївна (9-А клас, учитель Стронова Т.М.),
Устюшенко Дар’я Святославівна (9-Б клас, учитель Стронова Т.М.),
Сандуленко Марина Олександрівна (11-А клас, учитель Стронова Т.М.).

З фізики: Богач Анжеліка Геннадіївна (10-А клас, учитель Яценко Л. П.),
Круподер Ксенія Олександрівна (11-А клас, учитель Яценко Л. П.).

З астрономії: Ленський Денис Вікторович (11-А клас, учитель Яценко Л. П.),
Дворова Ольга Юріївна (11-А клас, учитель Яценко Л. П.).

З географії: Назаренко Олександр Олександрович (7-А клас, учитель
БурківськаР.В.),
Сергієнко Максим Володимирович (7-Б клас, учитель Бурківська Р. В.),
Нехаєнко Ігор Сергійович (8-А клас, учитель Бурківська Р. В.),
Чернюк Олексій Русланович (9-Б клас, учитель Бурківська Р. В.),
Ебадіан Дар’я Мухаммед Джавад (10-А клас, учитель Бурківська Р. В.).
З історії: Чернюк Олексій Русланович (9-Б клас, учитель Борищук Л.Л.),
Ленський Денис Вікторович (11-А клас, учитель Борищук Л.Л.).

Учениця 10-А класу Ебадіан Дар’я (вчитель Чернієнко Т.П.) стала переможцем ІІ (районного) етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, призером конкурсу з української мови ім. Петра Яцика запрошена до участі у ІІІ (міському) етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, для виступу на ювілеї МАН (вчитель Лівшиц Б.З.).
Учениця 9-Б класу Шлапак Анна стала лауреатом VII Відкритого конкурсу читців «З янголом на плечі» (вчитель Бандальєр О.О.).
Бардашевська Анастасія (8-А клас) та Малахова Ілона (10-А) – переможці конкурсу читців, присвяченого 450-річному ювілею В.Шекспіра.
Волобуєва Владислава (6-А) стала переможцем регіонального етапу конкурсу «Жива класика» (готували учнів вчителі Гудим Г.В. та Ніяка І.В.).

Добавить комментарий

Контактна інформація:

тел: 483-31-18, 484-64-57, 484-66-36
вул. Коперника, 8, м. Київ, 04116