13 травня 2015 року учні 6-А класу відвідали планетарій

13 травня 2015 року учні 6-А класу відвідали планетарій, в якому відкрили виставку «Космос: машина часу».«Пусковим механізмом» виставки, яка перенесла всіх на півстоліття назад, стали сотні раритетів, що яскраво ілюструють епоху розквіту космічної ери, космічну лихоманку, що охопила людство. Космос був скрізь: на обкладинках журналів, на листівках, поштових марках, сувенірах, іграшках, у шкільних підручниках, в предметах інтер’єру, на фотографіях, в літературі, кіно, на світових подіумах. Учнів вразила унікальна колекція, присвячена темі космосу, яку було зібрано киянином Юрієм Шевела за три десятиліття. Також на виставці – експонати з відомого Музею космонавтики ім. С.П. Королева, що знаходиться на батьківщині Головного Конструктора у м. Житомир, вперше привезені в столицю для цього проекту. Вони яскраво окреслюють величезний внесок у розвиток світової космонавтики, зроблений українськими вченими. Радимо всім відвідати цю незабутню виставку.