Про проходження учнями медичних оглядів!

На виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України від 16.07.2010 № 682 «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів» видано наказ Головного управління охорони здоров’я від 23.02.2011 № 52 «Про удосконалення медичного обслуговування учнів навчальних закладів м. Києва», яким передбачено порядок проведення обов’язкових медичних профілактичних оглядів учнів. Окрім того, розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 30.05.2011 № 844 затверджено План заходів щодо удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва. Відповідно до зазначених документів профілактичні огляди учнів загальноосвітніх навчальних закладів здійснюються виключно індивідуально у присутності батьків у територіальному закладі охорони здоров’я протягом календарного року в зручний для них час. Водночас забезпечується виявлення під час обов’язкових медичних профілактичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів дітей. Які споживають спиртні напої та наркотичні засоби.
За результатами профогляду батькам або особам, які їх замінюють, видається «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (форма № 086-1/о) та карта профілактичної роботи з учнями загальноосвітніх навчальних закладів, їх батьками або законними представниками щодо виявлення факторів ризику алкогольних та наркотичних проблем» (форма 086-2/о) для надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу, які дійсні протягом року з моменту їх видачі.