***

Обираючи школу для навчання своєї дитини, батьки хочуть знайти найкращу. Ми не шкодуємо про свій вибір, тому що…

…Нашому синові пощастило з першою вчителькою. Ніна Дмитрівна Васильківська дає дітям знання, не обмежуючись шкільною програмою. А ще веде велику позакласну роботу. Заходи, які вона організовує і проводить, допомагають малюкам увесь час дізнаватися щось нове, сприяють розширенню кругозору учнів, спонукають до творчості.

…І в середній школі в сина чудовий класний керівник — викладач англійської мови Людмила Віталіївна Поліщук. «Людмила Віталіївна добра і знає, як спілкуватися з дітьми», — це характеристика з уст нашого сина. Погодьтеся, що має значення, коли дитині комфортно спілкуватися з учителем. І на уроки англійської хлопець ходить із задоволенням. Також учителька організовує цікаві екскурсії та тематичні уроки, приділяє увагу стосункам між учнями і робить вагомий внесок у виховання дітей. І навіть звертає увагу, чи одягнута дитина відповідно до погоди, чи не змерзне, чи не застудиться. Нам приємні такі увага і небайдужість.

…Рідну мову син вивчає в Олени Олександрівни Бандальєр. Вона — кваліфікований фахівець, який забезпечує високий рівень викладання. Для нас, батьків україномовної дитини, це дуже важливо.

…Наш син задоволений, що інформатики його навчає Олександр Миколайович Іванов. «Коли прийшов до групи, де викладає Олександр Миколайович, я відчув, що відстаю від однокласників, які вчилися в нього раніше. Я ставив стільки запитань, що думав, учителя просто «дістану». Але він терпляче і усміхаючись відповідав на всі запитання. Я люблю ці уроки, там цікаво. І там справжня інформатика!» — розповів хлопець.

…У сьомому класі додалися нові дисципліни. Хочемо подякувати вчительці хімії Галині Василівні Тарковській, яка змогла зацікавити нашого сина своїм предметом. «Мені подобається і хімія, і як її викладає вчителька» — сказав він.

Дозвольте привітати школу №101 з днем народження і побажати кожному її працівникові любові учнів та вдячності батьків.
Батьки учня 7-а класу, листопад 2015 року