***

В день, коли школа святкує свій день народження й звучать гарні й теплі слова на її адресу, колектив 1-А класу хоче приєднатися до свята.

Школа — це початок шляху дітей у доросле й відповідальне життя. У школі набувають знання про навколишній світ, вчать відповідальності й міцної дружбі.
В цей особливий день учні 1-А класу урочисто беруть на себе зобов’язання старанно вчитися.
Ми пишаємось тим, що ми вчимось у школі, яка дала гідний старт у доросле життя не одному поколінню. І як радісно, коли мама веде дитину у школу, в яку сама колись ходила.

Дуже дякуємо класному керівнику – Чебоненко Ганні Миколаївні, за її старання, за досягнення дітей за такий короткий період часу, за терпіння, за доброту, за те що діти летять до Вас як ластівки до гнізда!!

Вітаємо весь колектив та директора школи, Щоголєву Оксану Михайлівну, зі святом!
Бажаємо рости й розвіватися разом із своїми учнями. Натхнення й терпіння, нових досягнень й видатних учнів!!

Батьківський комітет й всі учні 1-А класу.Листопад 2015 року