***

Кілька років тому я та моя сім’я стали перед вибором: до якої школи віддати дитину- далеко від дома, чи ближче до дому… Але був ризик програти в якості навчання. Після детального ознайомлення з найближчими школами, вибір пав на середню школу № 101: дуже сподобалася ідея відокремленого класу (школа 101 + Школа майбутнього).
Директор школи — добрий фахівець та просто приємна жінка. Після проходження співбесіди було вирішено: ідемо навчатися в 1-Б клас до найкращого вчителя, з яким не загубимо тих знань, що отримали з великими зусиллями в садочку. Зі своєю першою вчителькою ми познайомились на співбесіді з дитиною. Тетяна Анатоліївна нам сподобалась тим, що вона була в міру суворою та змогла знайти підхід до нашої Віри. Після першого вересня період адаптування дитини пройшов без особливих ускладнень. Дуже вдячні за це нашій вчительці Тетяні Анатоліївні! Вона — справжня, професійна, чуйна, доброзичлива…Діти її обожнюють!!! На батьківських зборах не відчувалося якогось надмірного тиску в «обов’язковому» внеску в фонд класу. Пропозиція вибрати батьківський комітет — дуже добра ідея. Вже другий рік найактивніші батьки вирішують всі складні питання під керівництвом Тетяни Анатоліївни.
Хоча будівля школи досить стара, але в охайному стані. Класи світлі, коридори чисті. Видно, що директор на своєму місці і займає свою посаду обґрунтовано.
Шановні батьки, хто чимось незадоволений, краще приділяйте увагу навчанню своїх дітей та приймайте активну участь в їхньому шкільному житті!Діти потребують уваги та виховання!
Андрій Дікуль