***

Як у кожної людини –власна доля, так і у нашої школи є своя власна історія, своє життя, бурхливе, щасливе, часами гірке. Але загалом, добре і щире. Бо у неї велике серце.
А серце у нашої школи дійсно велике. Серце її це учні тавчителі. І чого тільки не роблять наші вчителі, щоб діти їх слухали та розуміли! Праця педагога – це вічний неспокій, пошук істини, муки творчості і радість перемог, емоційні підйоми та гіркі розчарування. Це – не проста професія, це покликання душі, спосіб життя.
На останній місяць золотої пори прийшло до нас свято – День народження школи.
Цей день слугує приводом, щоб згадати про всі здобутки і досягнення професійної команди вчителів та їхніх підопічних. Важко перелічити всі перемоги наших діточок на олімпіадах, захисті МАНівських робіт, у спортивних змаганнях різного рівня.
Окремо слова вдячності хочеться висловити нашому класному керівнику Мельничук Наталії Петрівні за її терпіння, розуміння, мудрість, чуйність і доброту. Нашим діткам справді пощастило.
А як творчота яскраво розкриває велич української мови та літератури на своїх уроках Лариса Миколаївна. Виховує справжніх патріотів нашої держави.
Батьківський колектив 8-Б класу висловлює щиру подяку професійному директору Оксані Михайлівні, яка змогла створити згуртований, творчий, цілеспрямований колектив однодумців.
Тож нехай ваші мудрість, інтелект та завзяття завжди будуть вшановані учнями, батьками, державою. А «яскравих зірочок» серед наших учнів буде набагато більше. Адже обдарована молодь – це майбутня еліта української держави.
Успіхів вам у вашій благородній справі!
Батьки учнів 8-б класу, 2015р