***

Мій син є учнем 1-Б класу школи № 101 міста Києва. За короткий період навчання в школі, вже помітно прогрес в знаннях дитини. Хлопчик став більш слухнянішим, організованим та уважнішим, знайшов нових друзів.
В школі досить гарно організований сам навчальний процес, є група продовженого дня, що досить зручно для батьків, які працюють, а також є додаткові гуртки. Моєму сину особливо подобається відвідування спортивної секції з карате і я дуже вдячна школі за надану можливість займатися цим видом спорту.
Сам процес навчання в школі – нелегкий, особливо для діток-першачків, але я впевнена, що з допомогою вчителів, які є справжніми професіоналами, всі дітки отримають відповідні знання та навички.
Хочеться висловити особливу подяку нашим вчителям, а особливо класному керівникові Лущай олені Володимирівні та Туранській Зої Віталіївні за їх вклад в розвиток наших дітей та побажати їм терпіння та міцного здоров’я, а школі – процвітання.

Субботенко О.В.
1-Б клас, 2015 р.