Школо, ми любимо тебе!!!

На перший погляд усі школи однакові, але це далеко не так, тому що головний чинник гарної школи — вчителі. Педагогічний колектив нашої школи освідчений, знайде підхід до будь-якої дитини, зможе навчити та зрозуміло пояснити шкільний матеріал,
Директор школи — Оксана Михайлівна. Вона чуйна, добра та турботлива людина. Завжди в гарному почутті гумору, привітно посміхається, цим дарує настрій на цілий день.
Коли заходимо в школу, бачимо гарні коридори та великі вікна. Кабінети великі, світлі, меблі комфортні та стильні.
Головний чинник гарної школи — їдальня. Вона велика, світла, може вмістити багато дітей. Свіжа та ароматна випічка, смачні обіди та привітний персонал. В їдальню хочеться бігти на кожній перерві.
Ми дуже вдячні нашим батькам та класному керівнику за те, що вони навчили нас любити та цінувати наших вчителів, школу.
Колектив батьків 10-б класу, 2015 рік