Про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання у 2016 році в Шевченківському районі міста Києва

УКРАЇНА
ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

НАКАЗ

Від 01.02.2016 № 53

Про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання у 2016 році в
Шевченківському районі міста Києва

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 № 923 «Деякі питання проведення у 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», від 05.11.2015 № 1143 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення у 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», від 11.12.2015 № 1278 «Про затвердження Порядку реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» та з метою організованого проведення в Шевченківському районі міста Києва зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2016 році (далі – ЗНО),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Заходи щодо підготовки та проведення в Шевченківському районі державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2016 році, що додаються.
2. Головним спеціалістам управління освіти Поповій Т.Л., Маковсткій В.М., Сухецькій Т.М. та методисту РНМЦ Корнійчук О.О. в межах компетенції спільно з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів забезпечити:
2.1. Організацію інформування громадськості з питань підготовки та проведення ЗНО – 2016.
2.2. Надання до КРЦОЯО пропозицій щодо формування мережі пунктів реєстрації на ЗНО — 2015 та пунктів ЗНО, допомоги в доборі осіб, які будуть залучатися до проведення реєстрації на ЗНО — 2016, роботі в пунктах ЗНО та організації їхнього навчання.
2.3. Визначення в загальноосвітніх навчальних закладах відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів випускників старшої школи.
2.4. Створення належних умов для роботи пунктів ЗНО у дні проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
2.5.Створення безпечних умов для учасників ЗНО в місцях проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
2.6. Організацію надання медичної допомоги учасникам ЗНО, персоналу пунктів ЗНО спільно з управлінням охорон здоров’я.
2.7. Взаємодію з територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України з питань охорони правопорядку в місцях проведення ЗНО.
2.8.Сприяння КРЦОЯО в організації та проведенні апробації завдань сертифікаційних робіт, пробного ЗНО, перевірки завдань сертифікаційних робіт.
2.9. Доведення даного наказу до відома керівників загальноосвітніх навчальних закладів, педагогічних працівників, батьків та випускників.
2.10. Розміщення цього наказу на сайтах управління освіти та загальноосвітніх навчальних закладів.
3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник Є.Ярова

Добавить комментарий

Контактна інформація:

тел: 483-31-18, 484-64-57, 484-66-36
вул. Коперника, 8, м. Київ, 04116