Про переведення учнів 1-8, 10 класів

На виконання Наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015року № 762 «Про Порядок переведення учнів загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», та відповідно до рішення педагогічної ради школи від 27.05.2016 року Протокол № 7 «Про переведення учнів 1-4х, 5-8х та 10х класів до наступного класу»

Перевести учнів 1-А класу до 2-А класу

1. Абрамова Володимира Дмитровича
2. Бодрова Георгія Сергійовича
3. Бондаренко Аліну Юріївну
4. Бондарчука Кирила Андрійовича
5. Брілліантову Діану Олександрівну
6. Гаращука Андрія Олександровича
7. Дакуса Георгія Вадимовича
8. Добрунову Анну Олексіївну
9. Іваницьку Мілену Артемівну
10. Копачевську Кіру Андріївну
11. Косича Артема Ігоровича
12. Кужеля Сергія Костянтиновича
13. Купрія Валентина Ярославовича
14. Маслюка Максима Вікторовича
15. Олійника Івана Андрійовича
16. Палій Маргариту Валеріївну
17. Пархоменко Дарину Олександрівну
18. Перцева Михайла Спартаковича
19. Підопригору Маргариту Валеріївну
20. Покаранську Олександру Сергіївну
21. Попопу Софію Олександрівну
22. Рубашкіну Апполінарію Ігорівну
23. Сагайдака Ярослава Максимовича
24. Семеренко Євгенію Олексіївну
25. Хорольську Владиславу Олександрівну
26. Хохлова Даніла Руслановича
27. Чернецького Богдана Віталійовича
28. Чопову Єву Володимирівну
29. Чудовського Арсенія Ігоровича

Перевести учнів 1-Б класу до 2-Б класу

1. Бєляєву Анастасію В’ячеславівну
2. Білика Ярослава Максимовича
3. Богініча Олександра Ігоровича
4. Бондаренко Валерію Владиславівну
5. Воловоденко Валерію Віталіївну
6. Германчука Олександра Васильовича
7. Гончаренка Артема Олександровича
8. Довганя Євгенія Юрійовича
9. Довгохвосту Каріну Володимирівну
10.Довгошею Єгора Миколайовича
11.Дяченко Марію В’ячеславівну
12.Заїчко Юлію Вікторівну
13.Єгорову Дар’ю Володимирівну
14.Керимова Артема Руслановича
15.Коваленка Артема Олеговича
16.Коваль Вікторію Андріївну
17.Ковтун Поліну Сергіївну
18.Лаврика Захара Павловича
19.Морозову Марію Михайлівну
20.Назаревич Анастасію Валеріївну
21.Ніщенко Софію Артемівну
22.Олянецьку Анастасію Юріївну
23.Петрашкевича Артема Володимировича
24.Пінчука Дмитра Дмитровича
25.Снітка Богдана Сергійовича
26.Сороку Данила Васильовича
27.Субботенка Дмитра Романовича
28.Тупічак Марію Олександрівну
29.Цимбала Тимофія Миколайовича
30.Чорноконя Якова Андрійовича
31.Шевякову Поліну Дмитрівну
32.Шкварок Миколу Миколайовича
33.Яцик Єлизавету Григорівну

Перевести учнів 2-А класу до 3-А класу

1. Арутюнову Марину Михайлівну
2. Белінського Даніїла Ігоровича
3. Волинець Максима Віталійовича
4. Грабовського Андрія Володимировича
5. Грищенка Євгена Ігоревича
6. Желібу Дар’ю Богданівну
7. Журавську Наталію Андріївну
8. Закриничного Іллю Миколайовича
9. Іванько Юрія Івановича
10. Крюкову Уляну Максимівну
11. Манженка Романа Євгенійовича
12. Мазуренко Дар`ю Олексіївну
13. Метельського Вадима Бахтієровича
14. Моргульця Олега Євгенійовича
15. Плотнікову Софію Дмитрівну
16. Семенця Сергія Олександровиа
17. Соколівську Поліну Володимирівну
18. Ткача Нікіту Анатолійовича
19. Черниша Іллю Юрійовича
20. Швеця Сергія Сергійовича
21. Юренка Пилипа Олексійовича

Перевести учнів 2-Б класу до 3-Б класу

1. Афанасьєву Марію Валеріївну
2. Басюк Софію Миколаївну
3. Берковського Марка Юрійовича
4. Більмач Дарину Анатоліївну
5. Боженко Іванну Костянтинівну
6. Грищенко Софію Андріївну
7. Гуню Валентина Борисовича
8. Гуревич Софію Олександрівну
9. Гусєва Максима Сергійовича
10. Дікуль Віру Андріївну
11. Іванова Ярослава Віталійовича
12. Кисельову Поліну Романівну
13. Кривоклуб Соломію Тарасівну
14. Лівшиця Максима Вадимовича
15. Литвина Богдана Олексійовича
16. Мокроусову Анну Дмитрівну
17. Ненашева Тимофія В’ячеславовича
18. Нечипорука Володимира Андрійовича
19. Покотила Дмитра Олексійовича
20. Пророченка Максима Олександровича
21. Рибій Христину Назарівну
22. Рожошенка Микиту Васильовича
23. Сиротюка Владислава Юрійовича
24. Скороходову Валерію В’ячеславівну
25. Тринчука Ярослава Васильовича
26. Шевчук Олександру Анатоліївну
27. Шикасюка Іллю Валерійовича
28. Яковенка Костянтина Олександровича

Перевести учнів 2-В класу до 3-В класу

1. Аль-Алавнех Алі Асема
2. Дикого Олексія Вікторовича
3. Івчатова Івана Андрійовича
4. Ільєнченка Дениса Олександровича
5. Кочергу Кирила Юрійовича
6. Назаренка Тимофія Олександровича
7. Петрицю Вікторію Андріївну
8. Позняк Дар᾽ю Дмитрівну
9. Полежаєву Єлизавету Сергіївну
10. Попенка Вадима Леонідовича
11. Приймака Дениса Вадимовича
12. Прусського Тимура Федоровича
13. Романова Єгора Дмитровича
14. Сироту Ярославу Василівну
15. Тарасенка Максима Вадимовича
16. Ужвенка Олександра Константиновича
17. Ханну Аріанну Даніелівну
18. Хмілюк Ольгу Володимирівну
19. Чахура Вадима Олександровича
20. Черніна Артемія Євгеновича
21. Шевчука Кирила Олександровича
22. Шиманського Андрія Володимировича
23. Шпару Варвару-Стефанію Несторівну

Перевести учнів 3-А класу до 4-А класу

1. Аврамова Миколу Ілліча
2. Бабарицьку Олександру Віталіївну
3. Глинську Ольгу Ярославівну
4. Голубенко Олену Сергіївну
5. Демотко Марію Сергіївну
6. Дубовик Софію Сергіївну
7. Зінчук Олену Олексіївну
8. Коваленка Андрія Олександровича
9. Коваленка Івана Олександровича
10. Костецьку Карину Володимирівну
11. Лужанську Анастасію Олексіївну
12. Мостову Аллу Володимирівну
13. Мурашка Акіма Андрійовича
14. Нарайківського Михайла Володимировича
15. Нестеренка Дмитра Геннадійовича
16. Новікова Артема Вячеславовича
17. Овчаренко Віолетту Борисівну
18. Окуловського Антона Геннадійовича
19. Роденка Дмитра Дмитровича
20. Сеника Дмитра Богдановича
21. Сиротюка Ярослава Юрійовича
22. Синяєву Мілану Олександрівну
23. Солових Дмитра Геннадійовича
24. Стояновську Аліну Євгенівну
25. Струк Анастасію Павлівну
26. Хмелевську Софію Дмитрівну
27. Чижевського Єгора Павловича
28. Яковлєва Романа Олександровича

Перевести учнів 3-Б класу до 4-Б класу

1. БабенкоАнну Федорівну
2. Барило Милану Володимирівну
3. Бармашову Алісу Максимівну
4. Беланчук Софію Володимирівну
5. Бернадюк Єлизавету Миколаївну
6. Бойко Вікторію Вячеславівну
7. Василигу Дарію Юріївну
8. Галицького Владислава Вячеславовича
9. Деменюк Софію Миколаївну
10. Дзюбана Артема Вадимовича
11. Дяченка Володимира Вячеславовича
12. Канунікову Раїсу Георгіївну
13. Козлянського Нікіту Олександровича
14. Комарову Єлизавету Сергіївну
15. Минаку Поліну Дмитрівну
16. Мостового Михайла Олександровича
17. Ніщенка Данила Артемовича
18. Петровича Назара Андрійовича
19. Попова Матвія Олексійовича
20. Попова Кіріла Валентиновича
21. Потапова Богдана Олександровича
22. Саніна Артема Олександровича
23. Собченка Дмитра Максимовича
24. Степаненко Софію Олександрівну
25. Тесленко Діану Романівну
26. Улінця Георгія Ігоровича
27. Хмелюк Кристину-Ніку Костянтинівну
28. Шульгу Євгенія Руслановича

Перевести учнів 4-А класу до 5-А класу

1. Білоус Валерію Дмитрівну
2. Воронюк Ірину Ігорівну
3. Голованчук Данила Едуардовича
4. Гривачевського Івана Сергійовича
5. Гудим Анастасію Олександрівну
6. Данилків Аліну Іванівну
7. Довгалюк Анну Андріївну
8. Довгошея Дмитра Миколайовича
9. Жаглюк Марію Володимирівну
10. Зайцева Захара Сергійовича
11. Зайчука Богдана Олеговича
12. Іванько Дарину Іванівну
13. Кирієнка Богдана Юрійовича
14. Коломацьку Анастасію Олегівну
15. Коросько Анастасію Ярославівню
16. Котеленець Анастасію Мамуківну
17. Легецьку Діану Олександрівну
18. Лопатко Марію Денисівну
19. Морозову Катерину Михайлівну
20. Новошицького Андрія Михайловича
21. Олійник Ярину Романівну
22. Поліщук Марію Сергіївну
23. Руденко Марію Володимирівну
24. Січевого Андрія Денисовича
25. Соловей Марію Олександрівнау
26. Сукача Артема Володимировича
27. Тетеву Діану Юрієвну
28. Тітенка Демида Дмитровича
29. Троценка Петра Андрійовича
30. Ужвенко Юлію Констянтинівну
31. Чмихун Олександру Сергіївну

Перевести учнів 4-Б класу до 5-Б класу

1. Андрейчука Гергія Павловича
2. Баранік Любов Миколаївну
3. Белякову Вікторію Сергіївну
4. Герасименко Анастасію Олегівну
5. Довгопол Аліну Олександрівну
6. Жердєву Софію Сергіївну
7. Кислу Карину Євгенівну
8. Козловського Ярослава Владиславовича
9. Коліденко Дарію Антонівну
10. Кондратенко Івана Віталійовича
11. Ліщук Максима Вікторовича
12. Павлова Артема Андрійовича
13. Перанідзе Нікіту Тимуровича
14. Петрицю Олену Андріївну
15. Рожошенко Поліну Василівну
16. Совершенну Анастасію Олександрівну
17. Стельмащук Вікторію Олексіївну
18. Тарасенко Георгія Вадимовича
19. Чугаєвську Каріну Дмитрівну
20. Шаповалова Бориса Євгеновича

Перевести учнів 4-В класу до 5-В класу

1.Антонюк Ірину Сергіївну
2.Бондар Марину Михайлівну
3.Браславську Вероніку Олександрівну
4.Галка Олексія Сергійовича
5.Гасанрова Ельвіна Джейхуновича
6.Дячука Богдана Дмитровича
7.Завидного Артема Геннадійовича
8.Заїчка Олега Вікторовича
9.Зеніну Анну Євгеніївну
10. Козуб Софію Максимівну
11. Лебедєву Марію Олександрівну
12. Литвиненко Марію Василівну
13. Мамадова Давлатджона Рахимовича
14. Медоліза Кирила Антоновича
15. Мостового Богдана Миколайовича
16. Поліщук Юлію Артемівну
17. Поповича Данила Денисовича
18. Савицького Володимира Олеговича
19. Саухіну Марію Русланівну
20. Семенюк Анастасію Константинівну
21. Супруненка Павла Сергійовича
22. Фомченка В’ячеслава Олександровича
23. Черненко Дар’ю Костянтинівну
24. Шиш Анну Сергіївну
25. Шкребтієнка Іллю Андрійовича

Перевести учнів 5-А класу до 6-А класу

1. Арутюнова Юрія Михайловича
2. Бондара Богдана Андрійовича
3. Бондаренка Івана Владиславовича
4. Бондарчука Нікіту Сергійовича
5. Буткова Данила Вадимовича
6. Гавву Вероніку Ігорівну
7. Гавриш Марію Володимирівну
8. Загоруйко Таїсію Ярославівну
9. Зінчука Олександра Сергійовича
10. Іщенко Мішель Юріївну
11. Карпенка Дмитра Олександровича
12. Ковтуна Антона Сергійовича
13. Колісніченко Вероніку Олександрівну
14. Колодія Олександра Яновича
15. Корвін -Піотровську Кароліну Анатоліївну
16. Короля В’ячеслава Олеговича
17. Коростелєву Олександру Ігорівну
18. Курінного Олександра Віталійовича
19. Лазоренка Святослава Ярославовича
20. Міщенка Валерія Ігоровича
21. Неліпу Даниїла Дмитровича
22. Погорену Катерину Анатоліївну
23. Подолець Марію Любомирівну
24. Пшеничну Діану Ігорівну
25. Пелькову Ксенію Олегівну
26. Рехліцького Матвія Андрійовича
27. Січкар Серафиму Юріївну
28. Ткач Єлизавету Юріївну
29. Ховрука Богдана Геннадійовича

Перевести учнів 5-Б класу до 6-Б класу

1. Бедрія Владислава Володимировича
2. Величко Аліну Олександрівну
3. Грицай Валерію Миколаївну
4. Давиденка Дмитра Руслановича
5. Данилків Михайла Івановича
6. Дідуса Дмитра Васильовича
7. Дубенка Олександра Вадимовича
8. Єхлакова Дмитра Андрійовича
9. Лимборського Артема Івановича
10. Меленчук Анну — Марію Геннадіївну
11. Мостову Віру Олександрівну
12. Нагаєву Софію Русланівну
13. Никитюк Софію Павлівну
14. Павлова Єгора Геннадійовича
15. Перевезія Нікіту Євгенійовича
16. Петрішак Евеліну Ашотівну
17. Позняк Марію Геннадіївну
18. Печальнова Віктора Олександровича
19. Пономаренко Дар’ю Олегівну
20. Пронькіну Софію Володимирівну
21. Решетило Діану Володимирівну
22. Росік Софію Максимівну
23. Савчука Дмитра Тарасовича
24. Рудь Марію Олександрівну
25. Салієнка Олександра Олександровича
26. Станциєр Анастасію Андріївну
27. Стахмич Євгенію Валеріївну
28. Супруненка Євгена Сергійовича
29. Хаджинова Андрія Володимировича
30. Шепель Анну Юріївну

Перевести учнів 6-А класу до 7-А класу

1. Абельмас Софію Ігорівну
2. Адамова Вадима Андрійовича
3. Антонюка Максима Богдановича
4. БідюкаДаниїла Олеговича
5. Буряка Нікіту Євгенійовича
6. Гасанова Еміна Джейхуновича
7. Глухову Вероніку Валеріївну
8. Головашенко Софію Юріївну
9. Дядюшкіна Дмитра Андрійовича
10. Заєць Вероніку Юріївну
11. Колесник Анастасію Сергіївну
12. Косецьку Таїсію Олександрівну
13. ЛісовенкаДаніїла Павловича
14. Мазуренка Іллю Павловича
15. Манойлова Валерія Едуардовича
16. Мішок Діану Юріївну
17. Нощенко Ольгу М аксимівну
18. Панченко Діану Вікторівну
19. Рокову Діану Артурівну
20. Руденка Олександра Ігоровича
21. Солодкого Руслана Олександровича
22. Ходак Євгенію Іванівну

Перевести учнів 6-Б класу до 7-Б класу

1. Берковського Максима Ігоровича
2. Бодрова Микиту Сергійовича
3. Гордєєву Богдану Олександрівну
4. Грек Катерину Володимирівну
5. Данченко Вікторію Віталіївну
6. Дейнеко Владислава Вікторовича
7. Деменюка Івана Миколайовича
8. Жарену Олену Олегівну
9. Журавську Олександру Геннадіївну
10.Залізка Кирила Анатолійовича
11.Зайцеву Ксенію Дмитрівну
12.Зімірьова Олексія Ігоровича
13.Іщук Юрія В’ячеславовича
14.Колесникова Івана Ілліча
15. Кочетигова Івана Вадимовича
16.Кузьменко Катерину Олексіївну
17.Лапаєву Вероніку Романівну
18.Лелет Катерину Сергіївну
19.Ніколишина Олександра Віталійовича
20.Ребрія Нікіту Станіславовича
21.Романчака Михайла Юрійовича
22. Сітайла Тараса Олександровича
23. Стеценко Юлію Романівну
24. Удовиченка Андрія Олексійовича
25. Шевчук Марину Анатоліївну
26. Шитого Романа Віталійовича
27. Штакал Вікторію Володимирівну
28. Шустерман Еліну Ігорівну

Перевести учнів 6-В класу до 7-В класу

1. Арцимович Єлізавету Андріївну
2. Долгодуша Арсена Артуровича
3. Забеліну Злату Ігорівну
4. Заруднього Віталія Олександровича
5. Кожушко Вікторію В’ячеславівну
6. Лехкодуха Артема Андрійовича
7. Лях Карину Михайлівну
8. Маслова Богдана В’ячеславовича
9. Мулькіна Артема Віталійовича
10. Муху Дарію Андріївну
11. Пісаводського Олександра Олександровича
12. Тичину Владислава Петровича
13. Трутень Анастасію Сергіївну
14. Форого Данііла Андрійовича
15. Харитонова Богдана Костянтиновича
16. Чубенка Олександра Сергійовича
17. Штиля Артура Миколайовича
18. Яроменко Вікторію Вікторівну

Перевести учнів 7-А класу до 8-А класу

1. Бондаря Владислава Олександровича
2. Бурду Софію Юріївну
3. Вервейка Андрія Олександровича
4. Войтка Дмитрія Олександровича
5. Волобуєву Владиславу Сергіївну
6. Гаращук Софію Олександрівну
7. Гончара Кирила Геннадійовича
8. Голубчика Валентина Олеговича
9. Дмитрук Віту Русланівну
10.Дубовика Івана Сергійовича
11.Жук Жанну Сергіївну
12.Кадькаленко Ольгу Олександрівну
13.Карандюк Марію В’ячеславівну
14.Качановського Антона В’ячеславовича
15.Комара Ореста Олеговича
16.Курілову Діану Юріївну
17.Лосєва Владислава Олександровича
18.Магазінову Анастасію Сергіївну
19.Мамрикову Дар’ю Денисівну
20.Мельник Ольгу Олександрівну
21.Меркулова Максима Олеговича
22.Олійник Роману Романівну
23.Осадчук Дар’ю Кирилівну
24.Подолець Софію Любомирівну
25.Редіну Софію Артурівну
26.Сітінського Марка В’ячеславовича
27.Соколова Сергія Юрійовича
28.Ткачука Олександра Сергійовича
29.Ясира Василя Дмитровича

Перевести учнів 7-Б класу до 8-Б класу

1. Єфіменко Анастасію Русланівну
2. Жадько Валентину Русланівну
3. Зінов’єву Дар’ю Олександрівну
4. Коновалова Дмитра Дмитровича
5. Куденчук Камелію Луїзу
6. Кузьменко Валерію Ігорівну
7. Кузькіна Максима Ігоровича
8. Мартиненка Артьома Володимировича
9. Мірошника Ярослава Петровича
10. Савенка Андрія Сергійовича
11. Савицьку Дар’ю Олегівну
12. Семенченка Артура Вікторовича
13. Павленко Марину Русланівну
14. Пирогова Євгена Олександровича
15. Полякову Аліну Юріївну
16. Пономаренка Владислава Олеговича
17. Терещенка Дениса Сергійовича
18. Федака Юрія Олексійовича
19. Шевчука Павла Олександровича
20. Шилко Софію Юріївну
21. Гавриш Анастасію Миколаївну

Перевести учнів 8-А класу до 9-А класу

1. Бабій Дарію Сергіївну
2. Вознюка Андрія Борисовича
3. Головашенко Єлізавету Юріївну
4. Голубенко Юлію Сергіївну
5. Дубенко Ганну Вадимівну
6. Єлагіну Марію Олександрівну
7. Жадан Анастасію Романівну
8. Карнавана Івана Валерійовича
9. Коверзнєва Богдана Костянтиновича
10. Колесніченка Євгенія Артемовича
11. Колеснікова Євгенія Дмитровича
12. Кузнєцова Данила Артемовича
13. Маломужа Кирила Володимировича
14. Назаренка Олександра Олександровича
15. Федоренко Анну Едуардівну
16. Хоменка Федора Юрійовича
17. Ясира Романа Дмитровича

Перевести учнів 8-Б класу до 9-Б класу

1. Арсенюка Максима Сергійовича
2. Балабан Анастію Андріївну
3. Варфоломеєва Владислава Олександровича
4. Вашека Олексія Володимировича
5. Гривачевського Миколу Сергійовича
6. Довганя Дмитра Юрійовича
7. Капленка Владислава Володимировича
8. Кисленко Ольгу Олексіївну
9. Крамарчук Наталію Сергіївну
10. Литвин Олесю Олексіївну
11. Луцишина Дениса Романовича
12. Міщенка Олександра Вікторовича
13. Микитенко Вероніку Вікторівну
14. Осадчук Карину Сергіївну
15. Папушу Ігоря Олександровича
16. Петрицю Юлію Андріївну
17. Сергієнка Максима Володимировича
18. Скоробогатого Андрія Руслановича
19. Хміляра Ростислава Олеговича
20. Хілько Вікторію Валеріївну
21. Чорній Катерину Юріївну
22. Чорнокінь Марію Андріївну

Перевести учнів 10-А класу до 11-А класу

1. Васильєву Валентину Олександрівну
2. Гуляницького Володимира Віталійовича
3. Дакуса Владислава Вадимовича
4. Додух Валерію Іванівну
5. Єлагіну Дарію Олександрівну
6. Леоненка Андрія Юрійовича
7. Логвина Віталія Миколайовича
8. Мелікова Андрія Олександровича
9. Науменка Владислава Едуардовича
10. Нестеренко Крістіну Геннадіївну
11. Никитюк Олесю Юріївну
12. Руденка Дмитра Ігоровича
13. Руденко Інну Олексіївну
14. Саніну Олену Олександрівну
15. Сича Артура Сергійовича
16. Солодовник Юлію Валеріївну
17. Хоменко Іванну Сергіївну
18. Швець Ольгу Сергіївну
19. Яремка Валерія Валерійовича
20. Яцик Катерину Григорівну

Перевести учнів 10-Б класу до 11-Б класу

1. Басалюка Максима Олександровича
2. Бойка Богдана Георгійовича
3. Бойко Карину Миколаївну
4. Борусевич Ванду Вадимівну
5. Єпіфанцева Івана Дмитровича
6. Клим Анастасію Олександрівну
7. Красножона Іллю Миколайовича
8. Макаренко Альону Володимирівну
9. Нарайківського Микиту Володимировича
10.Пантелєєву Вероніку Вадимівну
11.Пилипенко Альону Олександрівну
12.Попова Костянтина Валентиновича
13.Савчука Олександра Тарасовича
14.Смиковську Дарину Василівну
15.Устюшенко Дар`ю Святославівну
16.Фільова Микиту Андрійовича
17.Чернюка Олексія Руслановича
18. Чорного Артема Ярославовича
19.Шлапак Анну Вікторівну

Добавить комментарий

Контактна інформація:

тел: 483-31-18, 484-64-57, 484-66-36
вул. Коперника, 8, м. Київ, 04116