01 жовтня 2016 р. на території парку ім. Тараса Шевченка відбудеться профорієнтаційний захід для дітей «Місто Професій»

У парковій зоні розгортається. При вході до імпровізованого «Містечка Професій» кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, патрульний поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступають до «роботи». Сумлінні «працівники» отримують заробітню плату, яку мають можливість витратити в крамниці солодощів та подарунків, розташовану на території «Міста Професій».