23/01/2017 року у школі було проведено спільне засідання ради школи і батьківської громадськості

Під час засідання директор школи Щоголєва О.М. ознайомила батьків з інформацією про те, що придбано у 2016 році міською та районною державною адміністрацією, депутатами Київської міської ради.
Зокрема, за рахунок надходжень учні школи тепер мають можливість працювати за новими комп`ютерами, тренувати вправність у стрільбі в інтерактивному тирі, займатися спортом на новому обладнанні у капітально відремонтованому спортивному залі, отримувати необхідну медичну допомогу у відремонтованому медичному кабінеті.
Батьки та працівники школи висловили слова вдячності та сподівання на подальшу тісну співпрацю.
Працівниками державного підприємства «Документ» були надані роз`яснення щодо оформлення паспорта громадянина України, який досяг 14 річного віку, у формі картки.
Також під час засідання розглядалися наступні питання:
- Про участь у громадському проекті «бюджет участі»
- Про результати навчально-виховного процесу у І семестрі
- Про відвідування учнями школи
- Про стан харчування учнів у школі та організацію безкоштовного харчування
- Про безпеку у школі
- Про дотримання статуту школи та правил внутрішнього розпорядку
- Про організаці. роботи у школі з питань профілактики шкідливих звичок, інфекційних захворювань, про небезпеку сказу.
Відбулася жвава дискусія, під час якої учасники обговорили низку інших питань та оглянули оновлені медичний кабінет та спортивний зал.
Дякуємо усім за співпрацю. Лише разом ми збудуємо нову школу!!!

Якщо у вас є пробозиції щодо організації навчально-виховного процесу у школі: не зволікайте!
Ми чекаємо на вас!