УРА! ПЕРЕМОГА!!!!

Наша школа брала участь у Громадському проекті «Бюджет міських ініціатив», який проводився у м.Києві вперше.
Було подано проекти «Інтерактивний кабінет природничих наук» та «Бібліотечно-інформаційний медіацентр»
Дякуємо усім, хто взяв участь у голосуванні за подані школою проекти.
За результатами голосування проект «Бібліотечно-інформаційний медіацентр» набрав 611 голосів, а проект «Інтерактивний кабінет природничих наук» набрав 812 голосів та виборов право на отримання спеціального електронного та високотехнологічного обладнання на суму 983 624 грн.
Реалізація цього проекту допоможе ознайомити учнів із сучасними інформаційними технологіями, надати змогу практичного використання цих технологій у процесі здобуття знань та їх застосування, ефективно долучитися до участі у роботі Малої Академії Наук та інших науково-дослідницьких проектів.

Учні,батьки та колектив школи з нетерпінням чекає на реалізацію цього проекту!!!

Дякуємо усім за підтримку проекту!