Форум ProProfesii Weekend – квест по актуальним професіям

9 квітня Київський молодіжний центр в рамках проекту «ПроПрофесії» проведе Форум ProProfesii Weekend – 5-годинний квест по актуальним професіям.

Перед школярами поставлено виклик: дослідити за день актуальні професії, «приміряти» їх на себе та знайти покликання. Для цього підлітки під час лекційної частини ознайомляться з тонкощами роботи певного спеціаліста, а потім спробують виконати практичне завдання.

Теми форуму: підприємництво, маркетинг, журналістика, наука, технології, дизайн, архітектура, творчі спеціальності. Захід умовно поділений на 3 блоки: «лекції», «демо-зона» і «майстер-класи».

«Лекції». Протягом усього дня школярі відвідуватимуть 20-хвилинні інтерактивні лекції за участю представників певної справи. Кожен спікер розповість свою історію успіху і дасть цінні поради початківцям. Між виступами – перерви, під час яких проводитимуться конкурси, розіграші призів і фан-апи.
«Демо-зона». Тут побачимо приклади технологічних розробок на власні очі: роботів, дронів, окуляри віртуальної реальності, 3D-принтер.
«Майстер-класи». Паралельно з лекційною частиною відбуватимуться майстер-класи на відповідну тематику: технологічну (наприклад, воркшоп з робототехніки), підприємницьку (розробка бізнес-плану), творчу (створення ескізу будінку чи квартири) чи наукову (проведемо науковий експеримент).
Потрапити на захід можуть учні 8-11 класів і їх батьки. Також можлива участь групи від певної школи. Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму.

Дата проведення: 9 квітня, 10:00.
Місце: НСК Олімпійський, вул. Велика Васильківська, 55.

Добавить комментарий

Контактна інформація:

тел: 483-31-18, 484-64-57, 484-66-36
вул. Коперника, 8, м. Київ, 04116