Соціальний профорієнтаційний проект для учнів 9-11 класів – Join IT

Асоціація «Інформаційні технології України», що об’єднує понад 55 провідних компаній індустрії розробки програмного забезпечення за підтримки Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, Департамента освіти і науки Київської обласної державної адміністрації і Департамента освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради, продовжує реалізацію соціального профорієнтаційного проекту для учнів 9-11 класів – Join IT.

Мета проекту – підвищити інтерес майбутніх абітурієнтів до інформаційних технологій, тим самим забезпечити економічне і технологічне зростання України.

За останні роки проект охопив 17 міст України, проведено більше ніж 200 зустрічей провідних представників ІТ-індустрії з учнями щорічно, а понад 7500 учнів дізнались, що ІТ – це справді круто!

Запрошуємо учнів школи долучитися до проекту та стати частиною цієї соціальної программи популяризації ІТ галузі серед школярів вашого міста!

План лекції:
1. Показ мотиваційного відео-ролику (тривалістю до 7хв).
2. Розповідь про перспективні ІТ спеціальності, сучасні ресурси для самонавчання у сфері комп’ютерних наук, підготовку до ВНЗ.
3. Розповідь спікера про власний досвід роботи в ІТ компанії (як реалізувати себе та бути конкурентоспроможним спеціалістом)
4. Відповіді на всі запитання аудиторії.

Для участі в даному проекті необхідно зареєструватись за посиланням

Участь в проекті є безкоштовною.

Дозвіл на проведення профорієнтаційної зустрічі від Департамента освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Департамента освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради та детальніша інформація в прикріплених додатках.