28 серпня відбулась щорічна серпнева колегія керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Шевченківського району

28 серпня директор школи Щоголєва О.М. взяла участь у щорічній серпневій колегії керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Шевченківського району, що відбулась у приміщенні спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №49 з поглибленим вивченням французької мови.
Виступив на колегії голова райдержадміністрації, зокрема, зазначив, що із майже мільярдного районного бюджету на освіту виділено 886 мільйонів гривень. Олег Олександрович відмітив, що суттєво скоротилась черга у дитячі садки, у деякі навчальні заклади закупили сучасні меблі-трансформери, дидактичний матеріал, сучасні мультимедійні комплекси, покращили матеріальну базу. Зараз іде активна робота над інвестиційними проектами.
Олег Олександрович відзначив найкращих працівників освітньої галузі району та привітав новопризначених керівників дитячих юнацько-спортивних шкіл.
Директор школи №73 Борсук Д.В. та директор школи №106 Лісова Ю.В. розповіли про впровадження пілотного проекту та участь у дослідно-експериментальній роботі «Особливості організації освітнього процесу впровадження нових підходів до навчання у початковій школі».
На конференції освітяни обговорили хід підготовки галузі до нового навчального року, інновації реформування в навчальному процесі, проблеми та досягнення.
Присутніх освітянського форуму, пісенною композицією привітала фіналістка телепроекту «Голос Країни», переможниці шоу «Караоке на майдані», володарки Гран — при міжнародного конкурсу «Voice-Master» — випускниця СШ №41 Марія Кондратенко –Magic.

Добавить комментарий

Контактна інформація:

тел: 483-31-18, 484-64-57, 484-66-36
вул. Коперника, 8, м. Київ, 04116