Увага! Фестиваль STEM-освіта!

Запрошуються педагоги, учні та батьки відвідати «Марафон STEM-уроків», що відбудеться у рамках Всеукраїнського фестивалю «UKRAINE STEM FESTIVAL – 2017» 23 вересня 2017 року з 11.30 по 14.00 у Палаці дітей та юнацтва (вул. Івана Мазепи, 13).

Уроки проводять учителі та працівники дошкільних навчальних закладів Шевченківського району.

Під час роботи марафону учасники матимуть змогу:

- дізнатися як виховувати дослідників та фантазерів – локація для педагогів ДНЗ;

- знайти ідеї як запроваджувати STEM-навчання на уроках у початковій школі – локація для педагогів початкової школи;

- як реалізувати підходи STEM-освіти на предметах природничо-математичного циклу – локація для педагогів середньої та профільної школи.

Учні від 7 до 18 років зможуть відвідати лекції, змагання, конкурси технічних рішень, виставку проектів та багато іншого.

Участь у заході безкоштовна.