Екскурсія 3-А класу до пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України Шевченківського району

11 жовтня учні 3 А класу відвідали пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України Шевченківського району.

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.
Рятувальник та старший групи пожежної частини Атрощенко Сергій Григорович розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.