Вітають учні 8-Б класу та їх батьки

Нашій школі-80! І це не тільки багате минуле, а й творче сучасне, широкі перспективи розвитку майбутнього. Сьогодні ми всі ювіляри:і педагоги,які щодня пееступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті-успіхи колишніх вихованців, і першокласники, і вже сивочолі колишні учні. Наше свято незвичайне, яке не знайдете на жодному календарі. Наші учні розлетілися по різним куточкам нашої країни і за кордон. З нами залишаються наші рідні вчителі. Дякуємо вам за педагогічний талант, за душевну щедрість, за ваше терпіння, за колосальну працездатність, і, насамперед, за любов до дітей! Дорогий наш, самий класний керівник, Стронова Тетяна Михайлівна! Скільки сил ви вкладаєте, скільки переживаєте за наших дітей. Ви-наша друга матуся! Спасибі Вам! Дякуємо тобі, рідна школа за те, що даєш нам знання, ведеш по тернистому шляху до зірок! Бажаємо, щоб вогні щасливих дитячих очей постійно палали в твоїх стінах. Святкових настрій цих днів нехай збережеться на довгі роки. Шана Вам і низький уклін!

15.11.2017