Вітання з ювілеєм від учнів та батьків 4-б класу

Ювілей школи – це не тільки свого роду історична віха, але й кордон, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя, свій педагогічний талант рідній школі.
80 років – дата мудра, яка підтверджує, що біографія школи складається не просто з років, які прожито. Вона складається з літ, днів, які запам’яталися утвердженням зрілості закладу освітніми надбаннями, моральною атмосферою.
Шкільні дзвоники невинно будуть відбивати час: 80, 90, 100 років, а школа все одно буде лишатися молодою, тому що її стіни будуть наповнюватися новими дзвінкими голосами. Шкільний дух не старіє, йому завжди одинадцять років — якраз стільки, скільки від першого до останнього шкільного дзвоника проходять свій шлях учні.
З нагоди такого свята, хочеться привітати усіх, чия доля пов’язана з нашою школою, побажати творчої і педагогічної завзятості колективу, а учням – впевненості в своїх силах, успіхів у навчанні. Пам’ятайте, що доля завжди на боці сильних і наполегливих, ініціативних і небайдужих.
Нехай довгим буде життєвий шлях школи, яка гостинно й привітно зустрічає і господарів, і гостей!
Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття та звершення.
Нехай у Ваших задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, у серці – тепло й сонячно від людської вдячності.
Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а все добро вертається сторицею.
З найщирішими побажаннями
Учні та батьки 4 – Б класу