Навчання по-новому!

Завдяки спільній співпраці шановних Голови ШРДА п. Олега Олександровича Гаряги, начальника управління освіти п. Євгенії Валентинівни Ярової, колективу та батьків учнів, у школі функціонує інноваційний кабінет фізики, наповнений сучасним цифровим обладнанням.
Під час чергового проведення 20.11.2017р. районного методичного об`єднання вчителів фізики та астрономії у нашій школі, О.О.Гаряга ознайомив вчителів з результатами роботи щодо забезпечення шкіл району сучасним обладнанням. У відвертій розмові з`ясував потреби навчальних закладів та спільно з вчителями окреслив завдання на майбутнє.
Голова районного методичного об`єднання, вчитель фізики школи №101 Л.П.Яценко провела для вчителів району майстер-клас з використання цифрового обладнання на уроках фізики.