Вітання з 80-річчям від батьків 3-А класу!

Теплі слова привітання прозвучали для школи від мами — випускниці 2001 року Купрій (Крагель) Наталії :

«Тому багато літ назад і я в ранковий час
в юрбі таких малих дівчат прийшла у перший клас.
Дитинства дні без вороття пройшли — назад не повернуть.
Нам рідна школа у життя прослала вірну путь

Моя рідна 101-а школа, найкраща у світі! Я пам»ятаю, як вперше переступила поріг свого класу. Все здавалося дивовижним і незвичайним: велика класна блискуча дошка, біла рипуча крейда, яку так хотілося хоч би трішки потримати в руках, і звуки дзвоника, від якого хвилювалося і завмирало серце.
Проходив час. Ми підростали, мужніли, дорослішали саме в школі, бо школа — це наш другий дім. Школа — це книга життя. Вона формує характер, вчить долати труднощі та не зупинятися на досягнутому, правильно ставитись до навколишнього світу.
Я люблю нашу школу. Вона дуже гарна — велика, світла, затишна. Класи, коридори, хол прикрашені вазонами з квітами. А навколо школи стільки квітів, троянд, дерев, бузку! Тільки в нашій школі працюють добрі й чуйні вчителі, які постійно допомагають нам і словом і ділом, створюють атмосферу добра і взаєморозуміння. Вчать учнів бути добрими, чесними, правильно спілкуватися й бути вірними друзями.
Я дуже рада і щаслива, що вчилась в цій школі. А тепер в ній вчиться мій син. А зараз наша школа — ювілярка. Їй — 80! Я бажаю їй добра, благополуччя, процвітання, успіхів!

Школо наша, школо,
Приголуб нас, мила,