1-А та 1-Б класи відвідали Національну бібліотеку України

5 грудня 2017 року учні 1-А (класний керівник Васильківська Н.Д.) та 1-Б ( класний керівник Гольченко Т.Ю.) відвідали Національну бібліотеку України – головну дитячу книгозбірню країни. В ній більше 500 000 книг, журналів, грамзаписів, компакт-дисків, кінофільмів, унікальна колекція рідкісних і цінних видань.
Співробітники бібліотеки ознайомили дітей з правилами відвідування закладу, різноманітністю книг, а також заохочували дітей до читання книг. Учні з цікавістю розглядали старовинні предмети побуту в етнографічному куточку, слухали класичну музику, мріяли, фантазували. Особливе враження на дітей справило панно «Першодрукарі», на якому у старовинному народному стилі кераміки-глазурі відтворено історію книгодрукування. Між зображенням стародавніх папірусів,ієрогліфів, сучасних методів книгодрукування зображені першодрукар Іван Федоров та слов»янські просвітителі Кирило і Мефодій.
Відвідувачі побували у читальному залі. Встигли переглянути, навіть, прочитати модні фішки сучасної книжки, ознайомились з виставкою ілюстрацій Надії Міцкевич.
Коли у залі ввімкнули світомузику захвату дітей не було меж!!
Школярам пощастило познайомитись з героями лялькової вистави «Золоте курчатко».