Звіт про відвідування учнями школи у І семестрі 2017-2018 н.р.

На виконання ст. 3 Закону України «Про освіту», ст. 12 «Про загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», з метою забезпечення конституційного права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти в школі, удосконалення постійного контролю за охопленням на¬вчанням і вихованням учнів в школі важли¬вим завданням є контроль за відвідуванням учнями навчальних занять.
Протягом І семестру 2017-2018 навчаль¬ного року на постійному контролі перебувала шкільна документація (книги обліку відсутніх, класні журнали, медичні довідки, письмові по¬яснення батьків щодо причин відсутності дітей на уроках), проведено рейд контролю за відвідуванням.
Щоденно ведеться контроль за відвідуванням учнями школи: вчителями-предметниками на уроках, класними керівниками на сторінках Зведеного обліку відвідування в класних журналах (відповідно до Вказівок до ведення журналу) та Книзі щоденного обліку відвідування учнями школи. Адміністрацією школи вивчається питання відвідування, аналізується в наказах, на педрадах.
Аналіз відвідування учнями занять у І семестрі 2017-2018 н.р. показав , що 491 учень пропускали заняття по поважних причинах. З них:
- по хворобі 293 учні
- за сімейними обставинами 189 учнів
- через участь у конкурсах, змаганнях тощо 9 учів
Відповідно до норм чинного законодавства протягом навчального року відбувається зарахування та вибуття учнів зі школи.
У разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин навчальний заклад невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.