Про засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів

26 грудня 2017 р. відбулося ІІІ засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів.
Тема :Формування природознавчої компетентності молодших школярів засобами навчальних предметів.
Під час засідання вчителі початкових класів мали можливість поділитися досвідом своєї роботи щодо сучасних вимог організації освітнього процесу у початковій школі.
З цікавими,змістовними та практичними доповідями виступили вчителі початкових класів Васильківська Н.Д.,Лущай О.В.,Василяка Г.О..
На засіданні була присутня академік,засновник Національної академії педагогічних наук О.Я.Савченко.,яка познайомила вчителів з проектами Державного стандарту початкової освіти.
Творча атмосфера засідання сприяла плідній співпраці, вчителі мали можливість висловити думки з порушеної проблеми. Під час обговорення колеги неодноразово наголошували, що набули багато цікавих ідей для своєї подальшої роботи.