Про організацію навчання за індивідуальною формою в І семестрі 2017-2018 н.р.

Здобуття учнями повної загальної середньої освіти за індивідуальною формою навчання з урахуванням індивідуальних здібностей та обдарувань, стану здоров”я, демографічної ситуації регулює Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 12.01.2016 №8.
5 учнів нашої школи, які здобувають освіту за індивідуальною формою у 2017-2018 н.р., є учасниками навчально-виховного процесу. Їх права та обов”язки визначаються Законами України „Про освіту”, „Про загальну середню освіту” та іншими нормативно-правовими актами у сфері освіти.
Навчання учнів проходить відповідно до наказів по школі. Документи (заява батьків, висновок ЛКК, наказ, розклад навчальних занять, затверджений директором та погоджений з батьками),необхідні для такого навчання, погоджені в управлінні освіти Шевченківської районної державної адміністрації.
Вчителі, які здійснюють навчання за індивідуальною формою склали календарне планування на І семестр відповідно до типових навчальних планів, яке погоджено з заступником директора з навчально-виховної роботи Васильківською Н.Д. та затверджено директором Щоголєвою О.М.
Педагогічні працівники фіксують досягнення учнів в окремих журналах встановленого зразка з 01.09.2017 року. Оцінювання навчальних досягнень здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства. Записи в журналі ведуться згідно розкладу занять. Журнали вчасно подаються на перевірку.
Питання організації навчання за індивідуальною формою знаходиться під постійним контролем адміністрації школи. Заступник директора з навчально-виховної роботи в кінці кожного місяця перевіряє журнали, контролює записи в них, проведення занять за календарним планом, спілкується з батьками учнів на предмет кількості проведених занять.