Вітаємо переможців конкурсу «Молодь обирає здоров’я»!

17 лютого 2012 року відбувся районний етап V-го щорічного Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Нашу школу представляли учні 9-х класів: Ебадіан Даніель, Пулеха Марія, Жолдак Тетяна, Череднікова Єва, Попельницька Валерія, Крамський Артем, Діденко Ліза та керівники команди Лозниця Олена Сергіївна та Іванова Ольга Володимирівна.

Конкурс проходив у трьох номінаціях: «Літературно – музично – спортивна композиція», «Конкурс плакатів», «Конкурс фотографій».

Команда нашої школи посіла І місце у конкурсі плакатів, І місце у конкурсі фотографій та ІІІ місце у «Літературно – музично – спортивній композиції».

Плакати та фотографії будуть представлені на міському етапі  V-го щорічного Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я».