23 лютого – День захисника Вітчизни – це день пам’яті, день оспівування честі та мужності.

Традиційно в 101-й школі на це свято запрошуються ветерани Ради ветеранів Шевченківського району, військовослужбовці Збройних Сил України. В актовій залі школи відбувся концерт, присвячений цій події.  Учні 7-х – 10-х класів підготували літературно-музичну композицію. Лунали пісні у виконанні зірок шкільної естради Коби Влади, Дзюман Юлії, Величко Ольги. Учениця 7-Б класу Приймаченко Олена представила танцювально-акробатичний номер. Вітаючи ветеранів,  діти бажали їм міцного здоров’я, творчої наснаги, злагоди, любові, добра та обіцяли продовжувати славні традиції батьків і дідів сьогодні.

Після урочистої частини шановані гості поділилися з дітьми спогадами про своє героїчне минуле. Ветерани висловили сподівання, що нове покоління гідно захищатиме мир, працюватиме на благо України.