Вітаємо призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін 2011 – 2012 н.р.

Українська мова та література

 1. Клим Анастасія Олександрівна       - 6 клас – ІІ місце

2. Ебадіан Дар’я Мухаммед Джавад   — 7 клас – ІІІ  місце

3. Баліоз Діана Борисівна                          — 9 клас – ІІІ місце

4. Іванов Микола Олександрович          — 9 клас – ІІІ місце

 Російська мова та література

 1. Домарацька Олена Миколаївна         — 7 клас – ІІІ місце

2. Ебадіан Дар’я Мухаммед Джавад     — 7 клас – ІІІ  місце

3. Святовець Олексій Геннадійович      — 8 клас – ІІ місце

4. Ткачук Анастасія Сергіївна                 — 8 клас – ІІІ місце

5. Баліоз Діана Борисівна                        — 9 клас – ІІ місце

6. Іванов Микола Олександрович           - 9 клас – І місце

7. Череднікова Єва Андріївна                  — 9 клас – ІІ місце

 Математика

 1. Чернюк Олексій Русланович                 — 6 клас – ІІ місце

 Англійська мова

 1. Баліоз Діана Борисівна                          - 9 клас – ІІІ місце

2. Тараненко Тарас Андрійович               - 10 клас – ІІІ місце

 Фізика

 1. Баліоз Діана Борисівна                             — 9 клас – І місце

2. Іванов Микола Олександрович              - 9 клас – ІІ місце

3. Змеул Євген Сергійович                          - 10 клас – І місце

4. Селіванов Олексій Сергійович               - 11 клас – ІІ місце

 Історія

1. Леоненко Андрій Юрійович                    - 6 клас – І місце

2. Ебадіан Дар’я Мухаммед Джавад         - 7 клас – ІІІ  місце

3. Конотопець Федір Миколайович         - 11 клас – ІІІ місце

Правознавство

 1. Змеул Євген Сергійович                           — 10 клас – І місце

 Географія

 1. Баліоз Діана Борисівна                           — 9 клас – ІІІ місце

2.Чернецький  Денис Дем’янович           - 10 клас – ІІІ місце

 Біологія

 1. Сандуленко Марина Олександрівна      - 8 клас – ІІІ місце

2. Баліоз Діана Борисівна                            — 9 клас – І місце

3. Іванов Микола Олександрович              — 9 клас – ІІІ місце

4. Приходько Вероніка Михайлівна         - 10 клас – ІІІ місце

5. Шарлай Катерина Віталіївна             - 10 клас – ІІІ місце

 Хімія

 1. Шувалов Данило Віталійович               - 8 клас – ІІІ місце

 Астрономія

 1. Попенко Руслан Леонідович                  - 10 клас – ІІ місце

2. Борисов Олександр Юрійович               - 10 клас – ІІ місце

3. Попова Анна Валеріївна                         — 10 клас – ІІ місце

 Світова література

1. Череднікова Єва Андріївна                    - 9 клас – ІІІ місце

2. Музичук Анастасія Романівна              - 9 клас – ІІ місце

3. Чернецький  Денис Дем’янович            - 10 клас – ІІ місце

4. Змеул Євген Сергійович                          — 10 клас – ІІІ місце

5. Прокопенко Владислав Романович        — 10 клас – ІІ місце

6. Селіванов Олексій Сергійович               — 11 клас – ІІІ місце

Добавить комментарий

Контактна інформація:

тел: 483-31-18, 484-64-57, 484-66-36
вул. Коперника, 8, м. Київ, 04116